Mechanik Ferrari

Znalezienie odpowiedniego mechanika Ferrari w Polsce nie jest takie proste. To w końcu drogi i prestiżowy samochód, którego budowa znacząco odbiega od standardowych pojazdów. Jeśli jesteś właściciel tej włoskiej legendy, to trafiłeś doskonale. W ALDA Motorsport jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką w profesjonalny sposób. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i zadzwoń do nas już dziś.

 

mechanik ferrari

Mechanik Ferrari – postaw na profesjonalistów

Samochody klasy premium jak Ferrari wymagają profesjonalnego podejścia, doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Uniwersalny warsztat najczęściej nie jest w stanie poradzić sobie odpowiednio z większością problemów, jakie mogą się pojawić w przypadku Ferrari. Mechanicy po prostu rzadko mają do czynienia z takimi pojazdami. Na szczęście w naszym przypadku jest zupełnie inaczej. Posiadamy 40 lat doświadczenia w naprawie sportowych samochodów. Możesz więc nam zaufać, powierzając nam swoje Ferrari. Nie wierzysz nam? Sprawdź koniecznie przykłady naszych renowacji.

Dbamy zawsze o prawidłowe rozpoznanie przyczyny usterki, a napraw dokonujemy, korzystając tylko z oryginalnych części.

 

Chcesz naprawić swoje Ferrari? Zadzwoń +48 690 690 911 lub napisz info@aldamotorsport.pl

Czym się zajmujemy?

Nasi Mechanicy Ferrari posiadają ogromne doświadczenie we wszelkiego rodzaju usterkach, które mogą pojawić się w tym sportowym samochodzie. Możesz do nas przyjechać zarówno na szybki serwis, jak i w celu naprawy skrzyni biegów czy silnika, które charakteryzują się znacznie większym skomplikowaniem.

W ALDA Motorsport nasz mechanik Ferrari będzie w stanie zająć się takimi drobnostkami jak lepiące się plastiki czy stukające szyby, ale jednocześnie będzie w stanie rozwiązać również problem z silnikiem, który nie pracuje równomiernie, a to już znacznie poważniejszy mankament.
Jeśli nie wiesz, na czym polega problem z Twoim Ferrari, nie musisz się martwić. Każdy serwis u nas zaczyna się od kompleksowej diagnostyki, która pozwala na wykrycie wszystkich usterek.

Mechanik Ferrari – naprawa silnika

Jak już wspomnieliśmy, Ferrari to samochód wyjątkowy, który wymaga odpowiedniego podejścia. Silnik jest tu doskonałym przykładem. Wiele cylindrów, które się na niego składa sprawiają, że swoją budową jest bardziej podobny do sportowego bolidu. Jego naprawa jest więc znacznie bardziej skomplikowana i wymaga odpowiednich umiejętności, a także właściwych narzędzi. W ALDA Motorsport zajmuje się profesjonalnie naprawą silników. Twój samochód jest więc w dobrych rękach.

Renowacja Ferrari

Mechanicy Ferrari w ALDA Motorsport to również specjaliści od renowacji starszych modeli tego kultowego pojazdu. Możesz powierzyć nam swój legendarny samochód, które ma już swoje lata i po renowacji otrzymać pojazd, który będzie funkcjonował i wyglądał, jakby dopiero został zbudowany. Nie musisz się martwić o części. Posiadamy już spore doświadczenie w znajdowaniu nawet tych najrzadszych. Internet jest naszym sprzymierzeńcem. Jeśli będzie trzeba, sprowadzimy części do Twojego Ferrari nawet z drugiego końca świata.

Zapraszamy do naszego serwisu Ferrari na Śląsku. Jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na najwyższym poziomie w rozsądnych cenach. Adres naszego warsztatu to Sławków, ul. Dębowa Góra 27.

Chcesz naprawić swoje Ferrari? Zadzwoń +48 690 690 911 lub napisz info@aldamotorsport.pl

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →